Володимир Ширма зустрівся із заступницею Міністра України у справах ветеранів

08.07 15:25
Володимир Ширма зустрівся із заступницею Міністра України у справах ветеранів

Голова обласної ради Володимир Ширма 8 липня провів зустріч із заступницею Міністра України у справах ветеранів Оксаною Гаврилюк, під час якої обговорили питання функціонування Житомирського обласного лікувального центру вертебрології і реабілітації та Дому ветеранів.

Як зазначила Оксана Гаврилюк, завдяки таким закладам є унікальна можливість для наших бійців проходити одночасно і фізичну реабілітацію, і соціально-психологічну адаптацію.

«Можна сказати, що Житомирський обласний лікувальний центр вертебрології і реабілітації – найкращий заклад в України з найсучаснішим медичним обладнанням. Крім цього, на базі центру вже майже рік працює Дім ветеранів, де військовослужбовці проходять психологічну реабілітацію. Тобто це такий собі комплексний підхід для реабілітації бійців — у медичному закладі їх лікують фізично, а у Домі ветеранів вони проходять психосоціальну адаптацію, отримують фахові консультації та поради від своїх побратимів», — висловила думку заступник Міністра у справах ветеранів.
Володимир Ширма зустрівся із заступницею Міністра України у справах ветеранів

Голова обласної ради Володимир Ширма підтримав думку заступниці, зауваживши, що найголовніше на усіх нас — це повернути наших бійців до активного суспільного життя.

«Намагаємось робити все, аби наші захисники мали змогу після повернення з зони бойових дій якнайшвидше успішно адаптуватись до мирного життя – і фізично, і морально. Розуміємо, що тільки фізична реабілітація не може забезпечити повноцінного повернення бійців до мирного життя, оскільки разом із фізичними травмами вони отримують й гострий стрес. Тому дійсно саме комплексна реабілітація є більш ефективною та актуальною для наших військовослужбовців. І якщо виникне потреба у збільшенні кількості місць у закладі, аби пролікувати більшу кількість бійців, то обов’язково будемо вирішувати це питання», — зазначив Володимир Ширма.

Варто зазначити, що за есь час роботи центру у ньому пролікувалось до 200 учасників АТО/ООС. Центр розрахований на 110 ліжок і в ньому функціонує три відділення: амбулаторно-поліклінічне, стаціонарне, фізіотерапевтичне.
Володимир Ширма зустрівся із заступницею Міністра України у справах ветеранів

за інформацією сайту обласної ради

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/vlada/128665-volodimir-shirma-zustrvsya-z-zastupniceyu-mnstra-ukrayini-u-spravah-veteranv.html” Об этом сообщает РЕДЬКО ИНФО со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя