В Україні створили спеціальний загін морської охорони

Загін почне повноцінно функціонувати вже найближчим часом.

Держприкордонслужба розгортає в Ізмаїлі (Одеська область) загін морської охорони. Корабельно-катерний склад Ізмаїльського загону морської охорони складатиметься з бойових одиниць різних катерів і забезпечувати охорону державного кордону на Дунаї і в частині Чорного моря, передають Патріоти України.

Об этом сообщает nbr-ua.info со ссылкой на СМИ.

Зокрема, морські прикордонники разом з військовими моряками контролюватимуть режим закритого для плавання району близько Тендерівському коси, охороняти стоянки судів дальнього спрямування в портах Одеси, Південного, Миколаєва.
Командиром загону призначений капітан 1-го рангу Олег Шикша, який в 2015-2017 роках керував штабом Маріупольського загону морської охорони в зоні проведення антитерористичної операції.
У Держприкордонслужбі повідомили, що Ізмаїльський загін морської охорони почне повноцінно функціонувати вже найближчим часом.

При комплектуванні екіпажів кораблів і катерів перевага віддається морським прикордонникам, які мають досвід патрулювання річкового ділянки, знають особливості навігації на Дунаї і в окремих районах Чорного моря.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-ukraini-stvoryly-spetsialnyi-zahin-morskoi-okhorony-298141.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя